Sursă de alimentare RGB, RGB+W LM-150-24-G4K3 150W
1.257,79 lei TVA inclus
Disponibil pentru pre-comenzi
Informații suplimentare
| Culoare | |
|---|---|
| Grad de protecție IP | |
| Gama de atenuare | 0,1-100% |
| Tensiunea nominală de intrare | 220-240V |
| Curent nominal | 6.25 A |
| Puterea maximă de ieșire [W] | 150 W |
| Tensiune minimă de intrare | 198 V AC |
| Tensiune maximă de intrare [V AC] | 264 V AC |
| Tensiune minimă de intrare [V DC] | 200 V DC |
| Tensiune maximă de intrare [V DC] | 280 V DC |
| Lăţime | |
| Înălţime | |
| Lungime [mm] | 352 mm |
| Greutate [Kg] | |
| Temperatură minim de funcționare [°C] | -20°C |
| Temperatură maximă de funcționare [°C] | 50°C |
| Tensiune de ieşire [V DC] | 24 V DC |
| Frecvență [Hz] | 50 Hz |
| Eficiență la sarcină maximă [%] | 93 % |
| Protecție | scurtcircuit, supraîncărcare, supratensiune, termic |
| Tipul de alimentare electrică | tensiune constantă |
| Clasa de calitate | II |
| THD | 6 % |
| PF | 0.98 |
| Puterea în modul de așteptare [W] | 0.5 W |
| Curent de pornire [A] | 45 A |
| Timp de pornire [s] | 0.5 s |
| Tipul de controler | RGB, RGB+W |
| Garanție producator [lună] |
Doresc informații despre: Sursă de alimentare RGB, RGB+W LM-150-24-G4K3 150W






