Informații suplimentare
| Greutate | 0,63 kg |
|---|---|
| Material | |
| Grad de protecție IP | |
| Control / Comunicare | |
| Tensiunea nominală de intrare | 220-240V |
| Curent nominal | 4.2 A |
| Puterea maximă de ieșire [W] | 100.8 W |
| Tensiune minimă de intrare | 90 V AC |
| Tensiune maximă de intrare [V AC] | 264 V AC |
| Lăţime | |
| Înălţime | |
| Lungime [mm] | 190 mm |
| Temperatură minim de funcționare [°C] | -25°C |
| Temperatură maximă de funcționare [°C] | 70°C |
| Tensiune de ieşire [V DC] | 24 V DC |
| Frecvență [Hz] | 50 Hz |
| Eficiență la sarcină maximă [%] | 88 % |
| Protecție | supraîncărcare, suprasarcină, supratensiune, termic |
| Tipul de alimentare electrică | tensiune constantă |
| Metodă de montare | |
| Garanție producator [lună] |
Doresc informații despre: Sursă de alimentare MW LPV-100-24 24V 100.8W IP67







