Informații suplimentare
| Greutate | 0,42 kg |
|---|---|
| Material | |
| Grad de protecție IP | |
| Gama de atenuare | 1-100% |
| Control / Comunicare | |
| Tensiunea nominală de intrare | 220-240V |
| Curent nominal | 4.17 A |
| Puterea maximă de ieșire [W] | 100 W |
| Tensiune minimă de intrare | 176 V AC |
| Tensiune maximă de intrare [V AC] | 264 V AC |
| Tensiune minimă de intrare [V DC] | 175 V DC |
| Tensiune maximă de intrare [V DC] | 280 V DC |
| Lăţime | |
| Înălţime | |
| Lungime [mm] | 320 mm |
| Temperatură minim de funcționare [°C] | -25°C |
| Temperatură maximă de funcționare [°C] | 50°C |
| Tensiune de ieşire [V DC] | 24 V DC |
| Frecvență [Hz] | 50 Hz |
| Eficiență la sarcină maximă [%] | 90 % |
| Protecție | supraîncărcare, suprasarcină, supratensiune, termic |
| Tipul de alimentare electrică | tensiune constantă |
| Clasa de calitate | II |
| THD | 10 % |
| PF | 0.95 |
| Puterea în modul de așteptare [W] | 0.5 W |
| Curent de pornire [A] | 45 A |
| Timp de pornire [s] | 0.6 s |
| Metodă de montare | |
| Garanție producator [lună] |
Doresc informații despre: Sursă de alimentare KGP XSV100W24 DALI 24V 100W







