
Intrerupator PROXIDIMMER
236,69 lei TVA inclus
- Funcția de atenuare și iluminare lină
- Întrerupător cu montare încastrată
Disponibil pentru pre-comenzi
Descriere
UTILIZARE
- pornirea și oprirea corpurilor de iluminat cu LED-uri
Informații suplimentare
| Greutate | 0,016 kg |
|---|---|
| Material | |
| Grad de protecție IP | |
| Curent nominal | 5 A |
| Puterea maximă de ieșire [W] | 120 W |
| Tensiune minimă de intrare | 12 V AC |
| Tensiune maximă de intrare [V AC] | 24 V AC |
| Lăţime | |
| Înălţime | |
| Lungime [mm] | 50 mm |
| Greutate [Kg] | |
| Temperatură minim de funcționare [°C] | -10°C |
| Temperatură maximă de funcționare [°C] | 40°C |
| Metodă de montare | |
| Garanție producator [lună] |
Doresc informații despre: Intrerupator PROXIDIMMER












