
Întrerupător magnetic UNI-M07
130,00 lei TVA inclus
- Aprindere fără contact a sistemului de iluminat pentru mobilier datorită utilizării unui senzor magnetic
- Dimensiuni minime și fără elemente mecanice
- Instalare ușoară (magnet inclus)
- Calibrare ușoară și rapidă, confirmată de un semnal luminos
Disponibil pentru pre-comenzi
Descriere
UTILIZARE
- pornirea și oprirea corpurilor de iluminat cu LED-uri
MONTAJ
- la profil cu ajutorul unei benzi adezive cu două fețe
Informații suplimentare
| Greutate | 0,002 kg |
|---|---|
| Grad de protecție IP | |
| Curent nominal | 4 A |
| Puterea maximă de ieșire [W] | 96 W |
| Tensiune minimă de intrare [V DC] | 10 V DC |
| Tensiune maximă de intrare [V DC] | 24 V DC |
| Lăţime | |
| Înălţime | |
| Lungime [mm] | 22 mm |
| Greutate [Kg] | |
| Temperatură minim de funcționare [°C] | -20°C |
| Temperatură maximă de funcționare [°C] | 55°C |
| Metodă de montare | |
| Numărul de canale de ieșire | 1 |
| Puterea maximă de ieșire pe canal | 96 W |
| Frecvența PWM [Hz] | 1000 Hz |
| Garanție producator [lună] |
Doresc informații despre: Întrerupător magnetic UNI-M07












