
Întrerupător de proximitate UNI-P
121,38 lei TVA inclus
- Dimensiune minimă
- Echipat cu cabluri de conectare
Disponibil pentru pre-comenzi
Descriere
UTILIZARE
- pornirea și oprirea corpurilor de iluminat cu LED-uri
MONTAJ
- la profil cu ajutorul unei benzi adezive cu două fețe
Informații suplimentare
| Greutate | 0,002 kg |
|---|---|
| Grad de protecție IP | |
| Curent nominal | 4 A |
| Puterea maximă de ieșire [W] | 96 W |
| Tensiune minimă de intrare | 10 V AC |
| Tensiune maximă de intrare [V AC] | 24 V AC |
| Lăţime | |
| Înălţime | |
| Lungime [mm] | 22 mm |
| Greutate [Kg] | |
| Temperatură minim de funcționare [°C] | -20°C |
| Temperatură maximă de funcționare [°C] | 55°C |
| Reglarea tensiunii de ieșire | Da |
| Metodă de montare | |
| Puterea maximă de ieșire pe canal | 96 W |
| Garanție producator [lună] |
Doresc informații despre: Întrerupător de proximitate UNI-P














