
Controller LED RGB, FUT037M
142,62 lei TVA inclus
- Capacitate de încărcare nominală ridicată
- Funcţionarea în sistem de până la 8 zone
- Dispozitivul poate fi controlat de la până la patru dispozitive diferite în același timp
- Funcția avansată de transfer al semnalului face posibilă obținerea unui interval infinit, menținând în același timp o distanță de 30 m între controlerele succesive
Disponibil pentru pre-comenzi
Descriere
PRODUSE ÎNRUDITE
-
Conector Wi-Fi WL-BOX1
328,15 lei TVA inclus -
Panou de perete RGB+CCT, T4, 4-zone
273,60 lei TVA inclus -
Telecomandă RGB+CCT, FUT088, 1-zona
145,65 lei TVA inclus
Informații suplimentare
| Greutate | 0,186 kg |
|---|---|
| Material | |
| Grad de protecție IP | |
| Control / Comunicare | |
| Tensiunea nominală de intrare | 12 – 24V DC |
| Tensiune de intrare DC minimă | 12 |
| Curent nominal | 12 A |
| Puterea maximă de ieșire [W] | 288 W |
| Tensiune minimă de intrare [V DC] | 12 V DC |
| Tensiune maximă de intrare [V DC] | 24 V DC |
| Lăţime | |
| Înălţime | |
| Lungime [mm] | 74.5 mm |
| Greutate [Kg] | |
| Temperatură minim de funcționare [°C] | -10°C |
| Temperatură maximă de funcționare [°C] | 40°C |
| Metodă de montare | |
| Tipul de controler | RGB |
| Curent nominal pe canal [A] | 12 A |
| Puterea maximă de ieșire pe canal | 288 W |
| Numărul de canale de ieșire | 1 |
| Garanție producator [lună] |
Doresc informații despre: Controller LED RGB, FUT037M








