
Controller LED Casambi CBU-PWM4
491,58 lei TVA inclus
- Dimmer PWM cu patru canale, controlat prin Bluetooth, cu modul Casambi
- Utilizat pentru sarcini LED cu tensiune constantă, cum ar fi benzile LED
- Putere de ieșire max. 144 W la 24 V CC
- Este posibil controlul independent a până la patru canale, ideal pentru RGBW, dar și pentru soluții RGB și Tunable White (CCT) sau mono LED
- Protecție la supratensiune, suprasarcină și scurtcircuit
- Toate componentele sistemului Casambi formează o rețea mesh
Programare cu ajutorul unei aplicații dedicate care poate fi descărcată din AppStore și GooglePlay
Disponibil pentru pre-comenzi
Informații suplimentare
| Greutate | 0,023 kg |
|---|---|
| Material | |
| Grad de protecție IP | |
| Tensiune maximă de intrare [V AC] | 240 V AC |
| Tensiunea nominală de intrare | 12 – 24V DC |
| Curent nominal | 6 A |
| Puterea maximă de ieșire [W] | 144 W |
| Tensiune minimă de intrare [V DC] | 12 V DC |
| Tensiune maximă de intrare [V DC] | 24 V DC |
| Lăţime | |
| Înălţime | |
| Lungime [mm] | 72.6 mm |
| Greutate [Kg] | |
| Temperatură minim de funcționare [°C] | -20°C |
| Temperatură maximă de funcționare [°C] | 45°C |
| Tipul de alimentare electrică | tensiune constantă |
| Tipul de controler | Mono, RGB, RGB+TW, RGB+W, Tunable White |
| Numărul de canale de ieșire | 4 |
| Tensiune nominală [V] | 24 V |
| Garanție producator [lună] |
Doresc informații despre: Controller LED Casambi CBU-PWM4




