
Capacul conductor MICRO-M3
25,51 lei TVA inclus
- Posibilitatea de a conduce un pol de curent
- Suspendare transversală pe tije sau frânghii
- Corpul de iluminat poate fi rotit după instalare
Disponibil pentru pre-comenzi
Descriere
UTILIZARE
- finisarea estetică și protecția interiorului corpului de iluminat
MONTAJ
- pentru profil, prin apăsare
- la tijă sau la sârmă, cu ajutorul unui șurub de fixare
PROFILE ÎNRUDITE
-

Selectează opțiunile Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.Profil MICRO-ALU
Interval de prețuri: 20,00 lei până la 94,66 lei TVA inclus -

Selectează opțiunile Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.Profil MICRO-PLUS
Interval de prețuri: 18,21 lei până la 87,40 lei TVA inclus
Informații suplimentare
| Greutate | 0,02 kg |
|---|---|
| Finisare | colorată |
| Material | |
| Formă | dreptunghiular |
| Intensitatea maximă a curentului | 1.5 A |
| Pierdere de tensiune | 0.08 V |
| Temperatura de funcționare [°C] | 60°C |
| Capacitatea de încărcare | 12 kg |
| Reglarea unghiului de iluminare la | 360° |
| Conductibilitate electrică | Da |
| Înălţime | |
| Lăţime |
Doresc informații despre: Capacul conductor MICRO-M3












